Conectează-te la rețeaua viitorului și câștigă un apartament!
10 Noiembrie 2014

Moldtelecom oferă o surpriză celor care se vor conecta la rețeaua viitorului!

Alege serviciile Moldtelecom sau Unite în perioada 10 noiembrie 2014 – 1 februarie 2015 și participă la o tombolă cu premii de valoare.

În joc sunt puse 84 de smartphone-uri, 12 televizoare și marele premiu - un Apartament în orașul Chișinău!

Pentru a participa la tombolă abonează-te la unul sau mai multe servicii Moldtelecom sau Unite:

· Telefonie fixă

· Internet fix

· Internet fix + televiziune

· Telefonie mobilă de la Unite

· Internet mobil de la Unite

Pe toată perioada campaniei, vor fi extrase săptămânal câte 1 televizor şi 7 smartphone-uri. Iar la data de 10 februarie 2015, vom cunoaște numele celui mai norocos client, care va deveni proprietarul unui apartament în Chişinău.

Și dacă ești deja conectat la rețeaua Moldtelecom sau Unite, vei fi înscris automat în cursa pentru marele premiu – condiția este să consumi servicii în valoare minimă de 200 lei în luna Ianuarie 2015.

Extragerile vor fi efectuate în fiecare zi de luni a săptămânii, iar câștigătorii vor fi contactați de reprezentanții companiei. Regulamentul tombolei este disponibil în varianta electronică pe site-ul www.moldtelecom.md

despre companie   |   publicitate   |   cariera   |   calitatea serviciilor   |   sondaj   |   contacte   |   securitatea datelor   |   factura prin e-mail   |   fraude